تبلیغات
مبانی اطلاع رسانی(اینترنت) - مطالبی جالب درباره موجودی عجیب در سر ستون های تخت جمشید...!!

مطالبی جالب درباره موجودی عجیب در سر ستون های تخت جمشید...!!


مطالبی جالب درباره موجودی عجیب در سر ستون های تخت جمشید...!!همانطور که میدانید یکی از عناوینی که در پرتال یا انجمن گیگا دانلود برای علاقمندان قرار میگیرید درباره موضوعات جالب و عجایب جهان است! این بار مطلبی بسیار عجیب ولی واقعی که برای ایران و ایران زمین میتواند جالب باشد انتخاب کرده ایم!

كشف لاشه یك هیولای عجیب و غریب دریایی در سواحل نیویورك تعجب دانشمندان را به دنبال داشته است. لاشه این موجود ترسناک و عجیب ماه گذشته در سواحل نیویورك پیدا شد. این حیوان بدنی بدون مو و پوستی چرم مانند با دندانهایی تیز و چیزی شبیه یك منقار دارد.

با نگاهی عمیق به این موضوع خواهیم دید که در ٢۵٠٠ سال پیش ما نمونه ای از این هیولا را در تخت جمشید داشته ایم و مجسمه ای بزرگ از آن در تخت جمشید وجود دارد. از نظر شباهتی که بسیار شباهت به این موجود کشف شده دارد هم از نظر منقار و هم از نظر دستهای این موجود.

مطالبی جالب درباره موجودی عجیب در سر ستون های تخت جمشید...!!


آیا این موجود در ایران بوده؟
چرا در تخت جمشید چنین مجسمه ای وجود دارد؟
شاهان هخامنشی تمایلی برای نصب این مجسمه در داخل تالارهای اصلی کاخ نداشتند.

"سگشیر"جانوری که امریکا برای کاربرد پلیسی و نظامی خلق کرده

یک کارشناس شهر سازی وتاریخ از آلمان، گمانه زنی خبر روزگذشته در باره آن حیوان عجیب و مجسمه های تخت جمشید را تائید می کند. این موجود در سواحل montauk ,newyork پیدا شده و براستی شباهت قابل توجهی به پیکره های سرستون های تخت جمشید دارد. فقط به این نکته توجه کنید که در شمال شرقی محل پیدا شدن این موجود، جزایری بنام plum island هست که مکانی فوق سری نظامی امریکاست.

بنا بر شنیده ها، در این مکان کنترل شده انواع آزمایشات ژنتیکی روی موجودات مختلف انجام میگیرد و با دستکاری ژنتیکی موجوداتی خلق می شوند که می توانند کاربرد نظامی داشته باشند. از جمله "سگشیر" که توانائی های چند حیوان قدرتمند را دارد. مثلا فکی مانند عقاب، دندانها و پنجه هائی مانند شیر و از همه مهم تر، توانائی های مغزی و آموزشی در حد یک سگ آموزش دیده برای جنگ ها و نبرد های شهری.


انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس