تبلیغات
مبانی اطلاع رسانی(اینترنت) - شهردار مرزن آباد:بزرگترین مجتمع تجاری مرزن آباد احداث می شود

 شهردار مرزن آباد از احداث بزرگترین مجتمع تجاری، اداری این شهر در 6 طبقه خبر داد.
 جعفر ردایی عصر امروز در نشست با خبرنگاران گفت:این مجتمع تجاری ،اداری در زمینی به مساحت 500 مترمربع در مرکز شهر مرزن آباد احداث می شود که با دریافت 200 میلیون تومان وام از وزارت کشور و انتخاب پیمانکار مراحل اجرایی آن آغاز می شود.

وی ادامه داد:روابط عمومی نقش بسیار عمده ای در جهت اطلاع رسانی  و ارتباط با مردم دارد و از این رو ارتباط با رسانه های محلی و خبرنگاران شهرستان یکی از برنامه های مهم شهرداری مرزن آباد در جهت اطلاع رسانی و آگاهی مردم در رابطه با خدمات شهری است.
ردایی بیان داشت:در سالجاری با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به نام همت مضاعف و کار مضاعف برنامه ریزی نمودیم تا با تلاش و حرکت با برنامه در این راستا گام برداریم.
شهردار مرزن آباد بیان داشت: با همکاری و کمک اعضای شورای شهر از زمان تصدی اینجانب به عنوان شورا یک برنامه 4 ساله تهیه و تدوین نمودیم و تا حدود زیادی به اهداف خود در این برنامه رسیدیم.
ردایی اظهار داشت: آزاد سازی حریم خیابان 40 متری از مسجد المهدی تا منابع طبیعی به سمت چالوس  یکی دیگر از برنامه های شهرداری مرزن آباد بود که از 12 هزار مترمربع زمینی که در طرح قرار داشت 5 هزار متر آن را آزاد کردیم.
شهردار مرزن آباد از احداث میدان در مرکز شهر خبر داد گفت: این میدان جهت کنترل ترافیک و کاهش تصادف در مرکز شهر طراحی و احداث می شود.
جعفر ردایی گفت:احداث جدول در مرکز شهر،تکمیل بلوار شهر،تکمیل اقامتگاه بین راهی رزان که با واگذاری 4 هزار متر زمین از سوی منابع طبیعی به شهرداری انجام شد از دیگر فعالیت های ما محسوب می شود که این اقامتگاه دارای واحد پذیرایی،کافی شاپ،سوئیت،فضای سبز و آلاچیق می باشد و تاکنون از پیشرفت 30 درصدی برخوردار است و 70 میلیون تومان اعتبار برای این امر اختصاص داده شده است.
جعفر ردایی تصریح کرد: محوطه سازی و دیوارکشی آرامگاه مرزن آباد نیز با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان از محل شهرداری،بنیاد شهید و سازمان گردشگری در حال اجرا است.
وی گفت:در سه نقطه شهری پارک طراحی شده که پارک جوانه امید به بهره برداری رسید و دو پارک دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.
ردایی در بحث آسفالت شهری نیز گفت: در این زمینه سال گذشته حرکات خیلی خوبی انجام گرفت و جلب رضایت مردم را نیز به همراه داشت و در سالجاری نیز کوچه های جدیدی در دستور کار برای آسفالت قرار دارد.
وی گفت: یکی از مشکلات شهرداری در بخش آتش نشانی این است که ما یک ایستگاه با سه ماشین داریم که به خدماتی مانند آب رسانی به روستا ها را در تابستان به دلیل کمبود آب شرب در منطقه دارد و به دلیل اینکه منطقه جنگلی در شهر مرزن آباد وجود دارد لذا استفاده بیشتری از این ماشینها می شود اما با افتتاح ساختمان جدید  آتش نشانی یک ماشین مجهز جدیدی خریداری خواهد شد.
ردایی یکی دیگر از مشکلات شهرداری در بخش آتش نشانی را کمبود نیرو اعلام کرد و گفت: باید 8 نیرو در آتش نشانی فعالیت کنند که ما دارای سه نیروی انسانی هستیم.
شهردار مرزن آباد اظهار داشت: یکی از درآمدهای شهرداری عوارض ساخت و ساز است که در سال گذشته از مجموع 950 میلیون تومان درآمد فقط 100 میلیون تومان به این امر اختصاص داشت و اگر کمک سازمان شهرداریها و درآمد کارخانه شن و ماسه نباشد ما در امور جاری دچار مشکل هستیم.
وی ادامه داد: درخواست ما از مسئولین است که در راستای برطرف کردن مشکلات شهرداری در تخصیص اعتبارات به این شهر که به عنوان ورودی استان مازندران نیز محسوب می شود توجه بیشتری داشته باشند.
ردایی از تصویب طرح جامع شهری مرزن آباد خبرداد و گفت: این طرح یکی از درخواستهای مهم ما بود که با پیگیری رسانه ها و انعکاس آن این امر تحقق پیدا کرد و از سوی سازمان مسکن و شهرسازی استان مازندران 35 میلیون تومان اعتبار گذاشته شد.
وی گفت: سرمایه گذار جایی ورود می کند که شرایط سرمایه گذاری برای آن مهیا باشد و لذا ما در این شهر به دنبال آن هستیم تا با فراهم کردن زیر ساختها در جذب آنها تلاش کنیم.
ردایی بیان داشت: بحرحال مرزن آباد ورودی استان مازندران است و گردشگر با دیدن این شهر قضاوت دیگری را نسبت به کل استان خواهد داشت و توسعه این شهر و زیباسازی آن در نگاه گردشگران نیز تاثیر خواهد گذاشت.
وی گفت: یکی از مشکلات دیگر در مرزن آباد زندگی انسان و دام است که برای خروج دام از شهر باید برنامه ریزی اساسی داشت و پیشنهاد ما این است تا با اختصاص زمینی در حاشیه شهر کل دامداران را به ان مکان هدایت نماییم تا دام خود را در یک مکان محصور شده نگهداری کنند.
شهردار مرزن آباد در پایان گفت: از نظر وضعیت درمانگاهی مرزن آباد دارای وضعیت مطلوبی است و با استقرار اورژانس 115 بسیاری از مشکلات درمانی مردم و حضور نیروهای امدادی در صحنه تصادف مطلوب تر شده اما از آنجایی که این شهر در محور کندوان که یکی از پر تردد ترین محورهای کشور است قرار دارد نیاز است تا یک درمان بستر در این شهر داشته باشیم.

 


انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس